Power Patch

Power Patch

Power Patch

Power Patch jest to mikroelektroniczny płatek kosmetyczny. PowerPatch jest wynikiem połączenia zasady działania płatków transdermalnych i układu mikroelektronicznego umieszczonego we wnętrzu płatka. Zasilany baterią układ wytwarza prąd o całkowicie bezpiecznym dla skóry natężeniu. Prąd wywołuje zjawisko jontoforezy. Dzięki temu substancje aktywne wnikają w głąb naskórka. Pozwala uzyskać natychmiastowe i widoczne efekty w ciągu zaledwie dwudziestu minut.

power patch dzialanie

Anti-age Power

Terapia anti-aging zapobiega starzeniu skóry wokół oczu, spłyca zmarszczki, kurze łapki, rozjaśnia przebarwienia i przywraca jędrność. Zawiera kwas hialuronowy o właściwościach nawilżających i DMAE, który skutecznie przeciwdziała wiotczeniu.

Eye-light Power

Terapia przeciwdziałająca workom, cieniom i opuchliźnie pod oczami. Zawiera kwas hialuronowy o silnych właściwościach nawilżających; wyciąg z kasztanowca, który usprawnia krążenie, redukuje cienie i worki pod oczami oraz roślinny kompleks drenujący, który umożliwia eliminację płynów i sinego zabarwienia.

Efekty:

Power Patch efekty