Zabiegi Montibello

Montibello

Hiszpańska marka kosmetyków Montibello dotychczas znana z produktów do włosów oraz farb fryzjerskich, poszerza swoją ofertę profesjonalnych kosmetyków na polskim rynku i wprowadza produkty do pielęgnacji skóry. Nowa, niedostępna wcześniej w Polsce, oferta kosmetyków do ciała i twarzy to zarówno linie przeznaczone do zabiegów w salonach kosmetycznych, jak i domowego użytku.


Montibello
Montibello


Marka kosmetyków profesjonalnych Montibello to produkty tworzone z pasją, które wykorzystywane są w salonie podczas ekskluzywnych zabiegów oraz w pielęgnacji domowej, będącej kontynuacją rytuałów u profesjonalisty. W ofercie znajduje się 16 zabiegów dostosowanych do różnego rodzaju skóry oraz 60 produktów do samodzielnego zastosowania.

Kosmetyki Montibello zapewniają ekskluzywną pielęgnację i dostarczają pełną sensorycznych doznań terapię dla ciała. Profesjonaliści korzystający z naszych produktów podczas zabiegów, czy masaży w salonach inspirują się tradycyjnymi technikami różnych kultur i dostosowują właściwą pielęgnację do rodzaju skóry. Połączenie profesjonalnych zabiegów z domową pielęgnacją daje gwarancję jakości i skuteczności produktów Montibello.


Montibello
Montibello Arûde

Profesjonalna pielęgnacja skóry twarzy

Marka kosmetyków Montibello to produkty przeznaczone do pielęgnacji skóry, które zapewniają unikatowy styl i charakter oraz doskonale łączą wysoką skuteczność z bezpieczeństwem stosowania. W szerokiej ofercie kosmetyków do twarzy znajdują się linie, które można dostosować do indywidualnych potrzeb naszej skóry:

Arûde – to linia, która w globalny sposób zwalcza oznaki starzenia się skóry. Zapewnia pielęgnację z perspektywy TransAGEING m.in. zwiększając nawilżenie i grubość naskórka, zwalczając zmarszczki, wzmacniając sieć mikrowłókien, czy optymalizując zdrowienie i regenerację skóry.

Vita C Pure – kosmetyki z tej linii powstały z myślą o zwalczaniu utleniającego działania wolnych rodników i starzenia się skóry. Zastosowanie witaminy C najnowszej generacji ma wielką moc przeciwutleniającą, a jednocześnie pobudza produkcję kolagenu. Stosowanie produktów linii redukuje przebarwienia, nadaje skórze blask i większą klarowność oraz nawilża, odżywia i przywraca elastyczność. Kosmetyki idealnie nadają się do stosowania w salonie.

Elixir Collection – linia pozwala odzyskać skórze utracony blask, młodość i jednolitość. Stosowanie tych kosmetyków sprawia, że skóra jest czystsza i jaśniejsza, a jej elastyczność zostaje zwiększona. Regularna pielęgnacja niweluje zmarszczki mimiczne oraz zmniejsza ich głębokość.

Facial Essentials – kosmetyki tej serii służą do zachowania odpowiedniej czystości i codziennej pielęgnacji skóry twarzy. Ich stosowanie pozwala dokładnie usunąć zanieczyszczenia, czy makijaż przywracając naturalną równowagę skóry i niwelując oznaki zmęczenia i stresu.

S&S Slim & Sculpt – kosmetyki z tej linii wykorzystują program kształtowania ciała zmniejszając m.in. miejscową otyłość oraz modelując sylwetkę. Linia zawiera również produkty do zwalczania cellulitu i odprowadzaniu ze skóry nadmiaru wody oraz toksyn, co w widoczny sposób poprawia jej wygląd. Kosmetyki idealnie nadają się do stosowania w salonie.

F&T Firm & Tone – linia odpowiedzialna za wzmocnienie oraz podkreślenie konturów sylwetki. Zwalcza objawy upływającego czasu i zachowuje „kapitał młodości”, tonizując skórę każdego dnia w celu zachowania młodej, zwartej i smukłej sylwetki. Kosmetyki idealnie nadają się do stosowania w salonie.

Profesjonalna pielęgnacja skóry ciała

Dbając o skórę naszego ciała należy wybrać kosmetyki odpowiadające jego potrzebom – wtedy osiągniemy najlepsze efekty. W zależności od tego czy chcemy nawilżyć, wymodelować czy udoskonalić ciało, konieczny jest dobór właściwego kosmetyku i zabiegu. Wysokiej jakości produkty do ciała Montibello, opracowywane w oparciu o potwierdzone naukowe technologie i rozwiązania, pozwalają dobrać produkty najbardziej dopasowane do typu naszej skóry. Wśród produktów do pielęgnacji ciała znajdziemy m.in. linie takie jak:

Genuine Cell, Hydrium Neurosens, Oxygen, White Skin, Skin Expert, Sun Age oraz produkty uzupełniające. Linie kosmetyków do ciała obejmują oprócz wyżej wymienionych również: Basic Corps, C&B Comfortable & Beautiful Legs, Bodyslim oraz produkty uzupełniające.


Montibello
Montibello Body Slim