Hydradermabrazja

Hydradermabrazja

Innowacyjny aparat, którego działanie oparte jest na nowoczesnej technologii JetPeel, polegającej na wytworzeniu strumienia mikrokropelek soli fizjologicznej, które stykając się z prędkością ok. 200 m/s ze skórą, pozwalają na usuwanie kolejnych warstw naskórka. Tę ogromną moc można jednak kontrolować używając właściwej głowicy, zachowując odpowiednią odległość od skóry i kąt pod jakim wykonywany jest zabieg.
Technologia JetPeel stosowana do peelingu skóry, rozwiązuje problemy przepuszczalności skóry i oferuje szeroki zakres estetycznych oraz medycznych zabiegów kosmetycznych skóry twarzy i ciała. Główna metodą stosowaną w systemie JetPeel jest tworzenie ponaddźwiękowego dwufazowego strumienia soli fizjologicznej i tlenu. Za pomocą unikalnej nasadki z wbudowaną dyszą, JetPeel wytwarza strumień gazu i cieczy, który oddziałuje na skórę. W miejscu kontaktu ze skórą, tworzy się odkształcenie w formie zagłębienia a na jego dnie wytwarza się erozja. W ten sposób otrzymujemy efekt peelingu. Ciśnienie statyczne i chłód wokół strumienia zapewniają efekt przeciwbólowy. Podczas wykonywania zabiegu pacjent odczuwa jedynie przyjemne owiewanie mocnym strumieniem chłodnego powietrza.


Jetpeel
Jetpeel

Ultranowoczesna technologia JetPeel wykorzystuje zasadę ruchu reaktywnego, znanego ze współczesnej techniki lotniczej i kosmicznej.


System JetPeel jest stosowany:

- przy złuszczaniu skóry w celu zmniejszenia zmarszczek powierzchniowych i głębokich,
- do korygowania blizn w połączeniu z innymi zabiegami kosmetycznymi,
- przy zmianach trądzikowych („acne”) i potrądzikowych („postacne”) ,
- do peelingu powierzchniowego i głębokiego, 
- do masażu w celu drenażu limfatycznego i liftingu miękkich tkanek twarzy i szyi, 
- przy zabiegach na owłosionej skórze głowy, 
- do nawilżania skóry w strefie oddziaływania, 
- do szybkiego i skutecznego oczyszczania skóry , 
- do walki z cellulitem, 
- do walki z rozstępami, 
- w rehabilitacji pooperacyjnej.

Strumień soli fizjologicznej i powietrza (lub tlenu) z dwukrotną prędkością dźwięku złuszcza naskórek.

Innowacyjne podejście do mezoterapii bezigłowej: zabieg bezbolesny, higieniczny (dysza nie dotyka skóry) sterylny, tani.


Mikrodermabrazja tlenowa:

- umożliwia wykonanie peelingu o dowolnej głębokości na każdej skórze
- nie powoduje skutków ubocznych i ostrych stanów zapalnych
- dopuszczana do pielęgnacji skóry przy trądziku różowatym

Zalety:

1. Brak igieł 
2. Bezbolesność 
3. Bezpieczeństwo i sterylność zabiegów 
4. Brak okresu wyłączenia z aktywności 
5. Krótko i przyjemnie 

Możliwości zabiegowe:

1. Hydrabrazja
2. Oksyhydrabrazja
3. Mezoterapia bezigłowa


Witamina A jest składnikiem, który wspomaga nawilżenie. Ma strukturę molekularną na tyle małą, aby móc przedostać się do dolnych warstw skóry, w których znajduje się kolagen i elastyna. Rozjaśnia plamiste przebarwienia, wygładza drobne zmarszczki, wyrównuje teksturę skóry, poprawia odcień i poziom nawodnienia skóry. Powszechnie przyjmuje się, że witamina A poprawia fakturę skóry tłustej i trądzikowej oraz jest pomocna w usuwaniu martwych komórek. Najważniejszą cechą retinolu (estru witaminy A) jest pobudzanie i zwiększanie syntezy kolagenu i elastyny. W porównaniu z miejscowo stosowanymi retinolami w postaci kremów, po zabiegu mezoterapii nie będzie zaczerwienienia, łuszczenia i podrażnienia skóry.



witamina A E


Dexapanthenol (witamina B5) jest ważną dla skóry substancją odżywczą potrzebną do produkcji koenzymu A zapewniającego energię jej komórkom. To daje odmłodzenie i długowieczność. Po aplikacji pantenolu na skórze dochodzi do jego przekształcenia w kwas pantotenowy. Panthenol wspólnie z czynnikiem DMAE bierze udział w syntezie acetylocholiny, która napina i tonizuje skórę.





witamina B5


Witamina C prawidłowo sformułowana, pomaga utrzymać skórze napięcie, a dzięki czemu zmniejsza się ilość i głębokość zmarszczek. Pomaga przywrócić elastyczność, zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami. Wstępne badania wykazały, że krem zawierający witaminę C wywołuje pozytywne zmiany na skórze uszkodzonej przez słońce. Witamina C w tym preparacie jest ustabilizowana, a pH buforowane.






witamina C


Kwas hialuronowy jest naturalnym elementem ludzkiej tkanki łącznej - tzw. "wypełniaczem przestrzeni", zapewniającym amortyzację komórek. Główną funkcją kwasu hialuronowego jest utrzymanie nawilżenia, elastyczności i miękkości skóry. Niestety, poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego istotne jest uzupełnianie tego składnika poprzez bezpośrednie podanie do skóry. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego szczególnie polecane są w przypadku suchej, popękanej i odwodnionej skóry. Pomagają one również przywrócić gładkość i elastyczność skórze poddawanej długo i często na działanie ultrafioletu. Zabieg mezoterapii bezigłowej z użyciem kwasu hialuronowego może być stosowany bezpośrednio po zabiegach laserowych i peelingach chemicznych. 




kwas hialuronowy