Hydradermabrazja

JetPeel-3Innowacyjny aparat, którego działanie oparte jest na nowoczesnej technologii JetPeel, polegającej na wytworzeniu strumienia mikrokropelek soli fizjologicznej, które stykając się z prędkością ok. 200 m/s ze skórą, pozwalają na usuwanie kolejnych warstw naskórka. Tę ogromną moc można jednak kontrolować używając właściwej głowicy, zachowując odpowiednią odległość od skóry i kąt pod jakim wykonywany jest zabieg.
Technologia JetPeel stosowana do peelingu skóry, rozwiązuje problemy przepuszczalności skóry i oferuje szeroki zakres estetycznych oraz medycznych zabiegów kosmetycznych skóry twarzy i ciała. Główna metodą stosowaną w systemie JetPeel jest tworzenie ponaddźwiękowego dwufazowego strumienia soli fizjologicznej i tlenu. Za pomocą unikalnej nasadki z wbudowaną dyszą, JetPeel wytwarza strumień gazu i cieczy, który oddziałuje na skórę. W miejscu kontaktu ze skórą, tworzy się odkształcenie w formie zagłębienia a na jego dnie wytwarza się erozja. W ten sposób otrzymujemy efekt peelingu. Ciśnienie statyczne i chłód wokół strumienia zapewniają efekt przeciwbólowy. Podczas wykonywania zabiegu pacjent odczuwa jedynie przyjemne owiewanie mocnym strumieniem chłodnego powietrza.

Ultranowoczesna technologia JetPeel wykorzystuje zasadę ruchu reaktywnego, znanego ze współczesnej techniki lotniczej i kosmicznej.

System JetPeel jest stosowany:

- przy złuszczaniu skóry w celu zmniejszenia zmarszczek powierzchniowych i głębokich,
- do korygowania blizn w połączeniu z innymi zabiegami kosmetycznymi,
- przy zmianach trądzikowych („acne”) i potrądzikowych („postacne”) ,
- do peelingu powierzchniowego i głębokiego,
- do masażu w celu drenażu limfatycznego i liftingu miękkich tkanek twarzy i szyi,
- przy zabiegach na owłosionej skórze głowy,
- do nawilżania skóry w strefie oddziaływania,
- do szybkiego i skutecznego oczyszczania skóry ,
- do walki z cellulitem,
- do walki z rozstępami,
- w rehabilitacji pooperacyjnej.

Strumień soli fizjologicznej i powietrza (lub tlenu) z dwukrotną prędkością dźwięku złuszcza naskórek.

Innowacyjne podejście do mezoterapii bezigłowej: zabieg bezbolesny, higieniczny (dysza nie dotyka skóry) sterylny, tani.

Mikrodermabrazja tlenowa:

- umożliwia wykonanie peelingu o dowolnej głębokości na każdej skórze
- nie powoduje skutków ubocznych i ostrych stanów zapalnych
- dopuszczana do pielęgnacji skóry przy trądziku różowatym

Zalety:

1. Brak igieł
2. Bezbolesność
3. Bezpieczeństwo i sterylność zabiegów
4. Brak okresu wyłączenia z aktywności
5. Krótko i przyjemnie

Możliwości zabiegowe:

1. Hydrabrazja
2. Oksyhydrabrazja
3. Mezoterapia bezigłowa


Witamina A jest składnikiem, który wspomaga nawilżenie. Ma strukturę molekularną na tyle małą, aby móc przedostać się do dolnych warstw skóry, w których znajduje się kolagen i elastyna. Rozjaśnia plamiste przebarwienia, wygładza drobne zmarszczki, wyrównuje teksturę skóry, poprawia odcień i poziom nawodnienia skóry. Powszechnie przyjmuje się, że witamina A poprawia fakturę skóry tłustej i trądzikowej oraz jest pomocna w usuwaniu martwych komórek. Najważniejszą cechą retinolu (estru witaminy A) jest pobudzanie i zwiększanie syntezy kolagenu i elastyny. W porównaniu z miejscowo stosowanymi retinolami w postaci kremów, po zabiegu mezoterapii nie będzie zaczerwienienia, łuszczenia i podrażnienia skóry.
Dexapanthenol (witamina B5) jest ważną dla skóry substancją odżywczą potrzebną do produkcji koenzymu A zapewniającego energię jej komórkom. To daje odmłodzenie i długowieczność. Po aplikacji pantenolu na skórze dochodzi do jego przekształcenia w kwas pantotenowy. Panthenol wspólnie z czynnikiem DMAE bierze udział w syntezie acetylocholiny, która napina i tonizuje skórę.
Witamina C prawidłowo sformułowana, pomaga utrzymać skórze napięcie, a dzięki czemu zmniejsza się ilość i głębokość zmarszczek. Pomaga przywrócić elastyczność, zmniejsza obrzęki i cienie pod oczami. Wstępne badania wykazały, że krem zawierający witaminę C wywołuje pozytywne zmiany na skórze uszkodzonej przez słońce. Witamina C w tym preparacie jest ustabilizowana, a pH buforowane.
Kwas hialuronowy jest naturalnym elementem ludzkiej tkanki łącznej - tzw. "wypełniaczem przestrzeni", zapewniającym amortyzację komórek. Główną funkcją kwasu hialuronowego jest utrzymanie nawilżenia, elastyczności i miękkości skóry. Niestety, poziom kwasu hialuronowego zmniejsza się wraz z wiekiem, dlatego istotne jest uzupełnianie tego składnika poprzez bezpośrednie podanie do skóry. Zabiegi z użyciem kwasu hialuronowego szczególnie polecane są w przypadku suchej, popękanej i odwodnionej skóry. Pomagają one również przywrócić gładkość i elastyczność skórze poddawanej długo i często na działanie ultrafioletu. Zabieg mezoterapii bezigłowej z użyciem kwasu hialuronowego może być stosowany bezpośrednio po zabiegach laserowych i peelingach chemicznych.