Cryolift

Cryolift

Jest to metoda, poparta badaniami medycznymi, która łączy działanie substancji odmładzających i przywracających młodzieńczą aktywność skóry z efektem krioterapii. Zjawisko krioterapii wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą aparatu z sondą uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do - 18C . Gwałtowne oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek oraz lepsze wykorzystanie wtłaczanych później składników aktywnych. Znakomicie ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu, unosi opadające policzki, w znaczny sposób zmniejsza tzw. chomiki. Może być stosowany do ujędrniania skóry na brzuchu, biuście (np. po ciąży). Jest on całkowicie bezbolesny. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność oraz blask.


ionto ice heat aparat
Ionto Ice Heat - aparat


Wskazania:

- skóra zmęczona i zwiotczała - przywraca jej gładkość i blask, 
- ujędrnienie wewnętrznych części ramion,
- zwiotczała skóra brzucha i biustu,
- wspomaganie leczenia rozstępów,
- worki pod oczami, opadające powieki,
- dotlenienie skóry,
- doskonały zabieg przed "ważnym wyjściem" jako zabieg tzw. bankietowy,
- skuteczny w likwidacji przebarwień, albowiem melanocyty wrażliwe są na niską temperaturę, a ich rozpad następuję w temperaturze -7 stopni; 

Dzięki działaniu stabilnego zimna o temperaturze - 15° C aktywne substancje wykorzystywanych w zabiegu preparatów głębiej penetrują skórę a ich czynniki aktywne są w pełni przyswajane.

NCTF żel

Zawiera wyjątkowy kompleks polirewitalizujący (witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, substancje redukujące), który odżywia skórę i przyspiesza jej naturalną regenerację, jak również daje natychmiastowy efekt nawilżenia.


NCTF żel
NCTF żel

Przeciwskazania:

  • problemy z zatokami, częste przeziębienia,

  • opryszczka,

  • migreny,

  • ciąża;

,