Cryolift

ionto ice heatJest to metoda, poparta badaniami medycznymi, która łączy działanie substancji odmładzających i przywracających młodzieńczą aktywność skóry z efektem krioterapii. Zjawisko krioterapii wykorzystuje działanie ujemnych temperatur do celów terapeutycznych. Zabieg przeprowadza się za pomocą aparatu z sondą uwalniającą zimno o temperaturze od -10 do - 18C . Gwałtowne oziębienie skóry powoduje zwiększone mikrokrążenie, dotlenienie i odżywienie komórek oraz lepsze wykorzystanie wtłaczanych później składników aktywnych. Znakomicie ujędrnia skórę twarzy, szyi i dekoltu, unosi opadające policzki, w znaczny sposób zmniejsza tzw. chomiki. Może być stosowany do ujędrniania skóry na brzuchu, biuście (np. po ciąży). Jest on całkowicie bezbolesny. Skóra odzyskuje jędrność, elastyczność oraz blask.

Wskazania:

- skóra zmęczona i zwiotczała - przywraca jej gładkość i blask,
- ujędrnienie wewnętrznych części ramion,
- zwiotczała skóra brzucha i biustu,
- wspomaganie leczenia rozstępów,
- worki pod oczami, opadające powieki,
- dotlenienie skóry,
- doskonały zabieg przed "ważnym wyjściem" jako zabieg tzw. bankietowy,
- skuteczny w likwidacji przebarwień, albowiem melanocyty wrażliwe są na niską temperaturę, a ich rozpad następuję w temperaturze -7 stopni;

Dzięki działaniu stabilnego zimna o temperaturze - 15° C aktywne substancje wykorzystywanych w zabiegu preparatów głębiej penetrują skórę a ich czynniki aktywne są w pełni przyswajane.

NCTFNCTF żel

Zawiera wyjątkowy kompleks polirewitalizujący (witaminy, aminokwasy, kwasy nukleinowe, składniki mineralne, substancje redukujące), który odżywia skórę i przyspiesza jej naturalną regenerację, jak również daje natychmiastowy efekt nawilżenia.

Przeciwskazania:

- problemy z zatokami, częste przeziębienia,
- opryszczka,
- migreny,
- ciąża;