Exuviance

Exuviance 

To intensywna pielęgnacja medyczna skierowana do gabinetów kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich. To dostosowane do różnych r odzajów i potrzeb skóry, specjalistyczne zabiegi profesjonalne wsparte wysoko zaawansowaną naukowo, przyjazną w stosowaniu pielęgnacją domową. 

Zabiegi Exuviance można stosować jako samodzielną terapię, a także łączyć z innymi zabiegami kosmetycznymi lub dermatologiczn ymi, w celu intensyfikacji efektów obu typów zabiegów. Sercem marki są innowacyjne i zaawansowane technologicznie składnik i produktów - molekuły piękna Exuviance - o skuteczności potwierdzonej ba daniami klinicznymi, chronione licznymi patentami.

Ponad 40-letnie doświadczenie twórców NeoStrata – laboratorium, z którego wywodzi się marka Exuviance - na rynku dermatologii i dermatologii es tetycznej, a także ścisła współpraca z gabinetami kosmetycznymi zaowocowały powstaniem now ej profesjonalnej linii kosmetycznej. Linii, która łączy medyczną innowacyjność, skuteczność i bezpieczeństwo z kosmetyczną przyjemnością i łatwością stosowania. 


exuviance final


Exuviance Professional

Exuviance Professional to linia przeznaczona do profesjonalnej pielęgnacji medycznej w gabinetach kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich. Wyjątkowa siła Exuviance to:

 • molekuły piękna - nowatorskie, opatentowane składniki aktywne o medycznej skuteczności, potwierdzonej w badaniach klinicznych

 • kosmetyczna przyjemność stosowania – wyciągi z alg, bogactwo ekstraktów roślinnych, delikatne cytrusowo-kwiatowe zapachy

 • siła i bezpieczeństwo – kompleksy amfoteryczne – unikalna technologia transportu substancji aktywnych do głębi skóry- profesjonalizm – rekomendowane wyłącznie przez specjalistów, dostępne tylko w gabinetach kosmetycznych i kosmetyczno-lekarskich

Zabieg Exuviance Professional dla skóry normalnej i mieszanej

Codzienna pielęgnacja skóry normalnej i mieszanej to szereg procesów, które pozwalają zachować młodzieńczy blask skóry i zminimalizować jej problemy. Preparaty złuszczające, nawilżające oraz normalizujące pracę przydatków skóry sprawiają, że pozostaje ona w doskonałej kondycji i zachowuje idealny wygląd.

Trzy Kroki Piękna Exuviance Professional dla skóry normalnej i mieszanej to:

 1. Kompleks 3 kwasów: migdałowy, cytrynowy i glikonowy o silnych właściwościach złuszczających, oczyszczających i odświeżających

 2. Exuviance Professional Perfekcyjne serum antyoksydacyjne stymuluje skórę do regeneracji i odnowy. Działa naprawczo, redukując widoczne oznaki fotostarzenia: zmarszczki, drobne linie i nierównomierny koloryt

 3. Unikalna formuła Przeciwtrądzikowej kuracji – maski z glinką Exuviance Professional głęboko oczyszcza, zwęża pory i wygładza. Reguluje proces produkcji sebum, długotrwale zapobiegając błyszczeniu się skóry

Zabieg Exuviance Professional dla skóry suchej i wrażliwej

Odpowiednia pielęgnacja skóry to odpowiadanie na jej indywidualne potrzeby. Skóra sucha i wrażliwa potrzebuje szczególnej pielęgnacji. Podrażnienia, zaczerwienienia, brak nawilżenia czy oznaki upływającego czasu wymagają kompleksowego, skutecznego, a jednocześnie niezwykle delikatnego działania.

3 Kroki Piękna Exuviance Professional dla skóry suchej i wrażliwej to:

 1. Delikatny piling złuszczający na bazie alfa- i polihydroksykwasów zmiękcza, wygładza i napina skórę.

 2. Exuviance Professional Potrójnie aktywne serum pro-kolagenowe intensywnie nawilża, wypełnia i ujędrnia.

 3. Exuviance Professional Kuracja odmładzająca w masce dostarcza substancji aktywnych o silnym działaniu przeciwstarzeniowym. Skóra po zabiegu jest wyraźnie odświeżona, odmłodzona i wypoczęta. Specjalnie dobrane składniki aktywne przynoszą jej ukojenie, intensywne nawilżenie i przyjemne uczucie komfortu.

Zabieg Exuviance Professional na okolicę oczu

Oczy, często określane zwierciadłem duszy, są również zwierciadłem naszego wieku. Cienka i delikatna skóra wokół oczu, jako pierwsza zdradza oznaki upływającego czasu. Zmiany zachodzące w okolicy oka rzutują na wygląd całej twarzy, wyraźnie ją postarzając. Drobne linie i zmarszczki, kurze łapki, ciemne obwódki lub obrzęki, opadające powieki... symptomów starzenia może być wiele. Zapobieganie im oraz walka z już istniejącymi, to misja specjalna Exuviance. Zabieg Exuviance Professional na okolicę wokół oczu „Witajcie piękne oczy!” oparty jest na filozofii i 3 kroków piękna Exuviance1. 

 1. Chemiczny piling cytrynowy nakładany na całą okolicę oczu, łącznie z powieką górną i dolną – złuszcza, odświeża, rozjaśnia i napina skórę.

 2. Exuviance Professional aktywne serum rozjaśniające OptiLight do masażu lub pod ultradźwięki – molekuły piękna intensywnie wybielają i rozświetlają skórę.

 3. Exuviance Professional Odmładzające płatki pod oczy z kwasami i retinolem redukują wszystkie oznaki starzenia się skóry.


exuviance