Desirial

Desirial

Desirial to pierwsza na świecie gama produktów na bazie kwasu hialuronowego (opatentowana formuła IPN-like) i antyoksydantu (mannitol) dedykowana zdrowiu intymnemu kobiety.

Desirial otwiera nowe możliwości leczenia dolegliwości okresu menopauzy, wieku okołomenopauzalnego i rozrodczego kobiety wynikające z suchości sromu i przedsionka pochwy oraz odbudowy utraconej objętości warg sromowych większych i wzgórka łonowego.

Desirial to zarówno poprawa funkcjonalności kobiety (uprawianie sportów, noszenie obcisłych ubrań, sex) jak i estetyki strefy intymnej, a co za tym idzie poprawa jakości życia.

Desirial w połączeniu z hormonalną terapią zastępczą (HTZ) i emolientami może stać się standardem w leczeniu dolegliwości związanych z menopauzą.

Wstrzyknięcie usieciowanego kwasu hialuronowego DESIRIAL® w skórę właściwą wargi sromowej pozwala poprawić poziom jej nawilżenia, skutkuje stymulacją biologiczną i pobudza aktywność fibroblastów, umożliwiając utrzymanie właściwego funkcjonowania tkanek żeńskich narządów płciowych.

DESIRIAL to wysokiej jakości rozwiązanie, które zapewnia długotrwały efekt w postaci złagodzenia objawów i zniesienia zmian anatomicznych w obrębie pochwy i sromu. 

DESIRIAL wzmacnia strukturę skóry oraz poprawia jej jędrność i elastyczność. 


Czy wiesz, że:

  • 25% kobiet z problemem suchości pochwy i sromu szuka pomocy u lekarza

  • 16% kobiet zapytanych przez lekarza, przyznaje się do problemu

  • 58% ma dolegliwości z powodu suchości pochwy i sromu

  • 43% skarży się na nieudane życie seksualne spowodowane suchością pochwy i sromu

  • 26% unika kontaktów seksualnych z powodu dolegliwości ze strony pochwy

  • 83% kobiet w okresie menopauzy nie rozmawia o swoich problemach intymnych

  • 59% ukrywa swoje dolegliwości przed partnerem

  • 71% wcale nie leczy objawów

Przebieg zabiegu:

Przed zabiegiem należy ogolić okolice intymne. Lekarz dezynfekuje i znieczula okolicę zabiegową. Za pomocą kaniuli wstrzykiwany jest kwas hialuronowy w okolice warg sromowych. Zabieg trwa około 30 minut.

Efekt jest natychmiastowy, utrzymuje się od 1 do 2 lat, po około 2 tyg. Desirial zwiększa jeszcze swoją objętość o około 20-30 %. 

Przeciwwskazania:


- ciąża,
- ogniska infekcji w okolicy poddawanej zabiegowi


Efekty zabiegów Desirial:


efekty Desirial