Mezolift

Mezolift - koktajl odmładzający


Mezolift to zabieg polegający na wstrzyknięciu w skórę twarzy, szyi oraz dekoltu nieustabilizowanego kwasu hialuronowego, który daje natychmiastowe efekty nawilżenia, poprawę jakości i kolorytu skóry. 

Kwas hialuronowy uzupełnia poziom nawilżenia i elastyczności skóry, które pod wpływem procesu starzenia znacznie się obniżają. Hialuronian sodu jest substancją naturalnie występującą w komórkach skóry a z wiekiem ilość tej substancji zmniejsza się, czego rezultatem są pojawiające się zmarszczki. Podany w skórę metodą mezoterapii igłowej kwas hialuronowy może znacznie spowalniać proces starzenia poprzez zwiększenie gęstości skóry i przywrócenie jej jędrności. Ponadto przywraca idealne fizjologiczne środowisko do wzmożonej proliferacji i migracji fibroblastów oraz chroni fibroblasty przed cytotoksycznym działaniem wolnych rodników. Jest to zabieg odżywiający i wygładzający zmarszczki. Twarz staje się zdrowsza i promienista.

Preparaty do mezoliftu stosowane w Centrum Laser-Medica:

Restylane Skinboosters

Produkty Skinboosters reprezentują nową klasę stabilizowanego kwasu hialuronowego technologii NASHA. Preparaty są dedykowane odbudowie i rewitalizacji skóry całego ciała, szczególnie miejsc mających opinię "trudnych do poprawy", takich jak: skóra wokół oczu, okolice ust i czerwieni wargowej, skóra szyi i dekoltu, oraz grzbietów dłoni.

Rekomendowana seria 3 zabiegów w odstępach 2-4 tygodniowych zapewnia spektakularne efekty estetyczne:

- odbudowę struktury skóry, 
- wzrost elastyczności skóry, 
- wygładzenie drobnych zmarszczek, 
- przywrócenie odpowiedniego poziomu nawilżenia skóry, 
- długotrwały efekt rewitalizacji, 
- promienny wygląd i regenerację skóry dzień po dniu; 

Produkty:

1.Restylane Vital (odmłodzenie skóry normalnej) to łagodny żel przeznaczony do rewitalizacji dojrzałej skóry z wyraźnymi oznakami fotouszkodzenia. Łagodnie i naturalnie wygładzając skórę sprawia, że cera wygląda zdrowo. Zapewnia długotrwały efekt.

2. Restylane Vital Light (odmłodzenie skóry wrażliwej) to łagodny i płynny żel dedykowany do rewitalizacji skóry bez wyraźnych oznak fotouszkodzenia. Jest odpowiedni do stosowania na wrażliwych obszarach, takich jak szyja, dekolt i wierzchnia część dłoni.

StylAge Hydro Max zapewnia wyjątkowo efektywną mezoterapię dzięki połączeniu usieciowanego kwasu hialuronowego i antyoksydantu (manitol), który chroni skórę przed działaniem wolnych rodników i zmniejsza ryzyko powstania siniaków i obrzęku w trakcie zabiegu. Skóra odzyskuje optymalny stopień nawilżenia, jest gładsza i jędrniejsza w dotyku.

Teosyal Redensity to nowa propozycja z linii Teoysal PureSense, preparatów z lidokainą.

W skórze dojrzałej postępuje proces zmniejszenia ilości włókien kolagenowych odpowiadających za jej jędrność i włókien elastynowych odpowiadających za napięcie. Wynikiem tego jest pojawienie się zagłębień skóry, która w tych miejscach traci zdolność odbijania światła, co prowadzi do powstawania obszarów cieni.

Redensity to zupełnie nowa koncepcja łącząca techniki wypełnienia i mezoterapii. Zabieg pomaga odbudować strukturę skóry i wzmacnia jej zdolność do odbijania światła. Prosta i skuteczna terapia  zalecana co trzy tygodnie, optymalna ilości sesji 3. Efekty widoczne są już po pierwszym zabiegu.